HAKKIMIZDA

Emre İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1983 yılında Kadir ÇETİNKAYA tarafından Emre Demir Doğrama olarak Ankara'da kaliteli üretim gerçekleştirmek amacı ile kurulmuş olup, 1983-1997 süresi içerisinde firmamıza kazandırdığımız tecrübe, bilgi birikimi ve müşterilerimizle kurduğumuz canlı ilişkiler sayesinde 1997 yılında Emre İnşaat Taahhüt Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faliyetlerimizi devam ettirmeye başlamış bulunmaktayız.Yıllardır süre gelen çalışma , bilgi, beceri ve tecrübelerle  faaliyet alanımıza giren sektörlerde bilinen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Firmanın ana politikası, yüksek performans ve kaliteli ürünü makul fiyatlarla müşterinin istediği zamanda ve istediği şekilde sevk etmek olarak belirlenmiştir.

Faaliyet alanlarımız ; İnşaat Sanayi, Demir-Çelik, Ferforje, Çelik konstrüksiyon, İnşaat tamirat, tadilat ve özel imalat olarak sıralanabilir.

Ferforje: Kelime olarak birçok insanımızın kulağına yabancı gelen bu kelime aslında görsellikte mükemmel görüntüler elde edilmesini amaçlamaktadır. Bizler, soğuk demire verdiğimiz estetiği sizlere korkuluk, parmaklık, kapı, pencere gibi malzemelere uygulayarak sunmaktayız...

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Şirketimiz için
Sektörümüzde Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek  Faaliyet Konularımızda öncü olmak

Müşterilerimiz için
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak, çözümcü, güvenilir olmak ve memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak.

Çalışanlarımız için
Çalışanın her zaman kendini geliştirebileceği iş ortamı, tatmini ve moral değerlerini arttırmak, eğitim planı olanakları sağlamak.


                      Saygılarımızla;
Emre İnşaat Taah. Elk. San. ve Tic Ltd. Şti.

Emre İnşaat Haber Duyuru

  • Emre İnşaat Metal Demir Doğrama yeni web sitemiz yayında...
  • Pencere balkon merdiven korkuluklarında süper modeller.
  • Kampanyalar ve fırsatlar için arayınız...
  • Ferforje ve demir doğramada kalite ve tecrübe

Son Dakika Haberler